نمایشگاه استخر و حمام آلمان (Interbad)

Interbad
نمایشگاه استخر و حمام آلمان
تاریخ: ۰۱ الی ۰۴ آبان ۱۳۹۷     (۲۰۱۸   October  ۲۳-۲۶)
 آلمان، اشتوتگارت
محل برگزاری: نمایشگاه اشتوتگارت
درباره‌‎ی نمایشگاه:

نمایشگاه استخر و حمام آلمان (Interbad) یک رویداد بین المللی است که شامل موضوعات استخرهای شنا عمومی و خصوصی، سونا و جکوزی می باشد. بازدید کنندگان شامل مدیران استخر های شنا، هتل ها، باشگاه های تناسب اندام، جکوزی ها و امکانات ورزشی، همچنین طراحان و نقشه کشان ساخت و همچنین سرمایه گذاران استخر های شنا، می باشد. این کنگره که مربوط به فناوری استخر ها و حمام ها می باشد ، حدود ٧ دهه است که یک رویداد حضور داشتنی در حوزه صنعت بوده است. نمایشگاه دوره قبلی، یک نمایشگاه کاملا موفق بود و انتظار می رود اینتربد ٢٠١۶ حتی محبوب تر از دوره قبل نیز باشد.این نمایشگاه تجاری باعث تجمع مردم در کنار هم و بحث و تبادل نظر در رابطه با سازندگان استخر های شنا، نقشه کشان و طراحان می شود، و همچنین بهترین محصولات مصرفی به آنها پیشنهاد داده می شود. در این نمایشگاه رویه ها و راه حل های نوآورانه برای استخر ها ارایه داده می شود که به الهام بخشیدن به ایده ها و نظرات جدید کمک می کند. 

درباره نمایشگاه استخر و حمام آلمان (Interbad) بیشتر بدانید!

 

 

حدود ١۵٠٠٠ بازدید کننده به نمایشگاه اینتربد خواهند آمد تا خود را از آخرین نوآوری ها مربوط به بخش های اصلی این نمایشگاه آگاه سازند که این بخش ها عبارتند از : ساختار ها، اتصالات، فناوری و تجهیزات مربوط به استخر های شنا، سونا و جکوزی، استخر های شنا طبیعی، استفاده های پزشکی و روش های درمانی،تجهیزات تناسب اندام و بازی و تمرین و سلامتی، سولاریم، زیبایی و لوازم آرایشی و بهداشتی، تمیزی و ضد عفونی.

بطور کلی نمایشگاه اینتربد آماده خوشامد گویی به بازدیدکنندگان تجاری نیز می باشند. نمایشگاه اینتربد هر دوسال یکبار برگزار می شود. نمایشگاه اینتربد توسط مجریان نمایشگاه Deutsche Gesellschaft für das Badewesen e.V. و Landesmesse Stuttgart GmbH میزبانی می شود.

در اینتربد غرفه داران این نمایشگاه سرویس های خود را در یک فضای ١۵٨٩۵ متر مربعی  ارایه می دهند. نمایشگاه اینتربد مخاطبین بین المللی زیادی را از قاره های اروپا، آسیا و آفریقا در هر دوره جذب می نماید. اطلاعات کلیدی نمایشگاه اینتربد در سال ٢٠١۴ عبارتند از : ۴۴۴ غرفه دار، حدود ١۵٠٠٠ بازدیدکننده از ۶۴ کشور و چهره های راضی و خشنود، بیشتر از ٨٠ ارایه و گروه های مباحثه در ۴ بخش رویداد.
کنگره استخر و فناوری های مربوط به حمام ها، که توسط انجمن صنعتی رفاهی درمانی حمام ها اجرا می شود، برای شصت و پنجمین بار در سال ٢٠١۴ برگزار شد. در آن نمایشگاه آخرین رویه ها و زمینه های بازار جاری و مباحث امور صنعتی جاری ارایه داده شد. بازدید کنندگان از این نمایشگاه شامل بخش های مقابل می باشند: بازدید کنندگان تجاری از طرف مقامات محلی، حمام های عمومی و بازرگانی، اقامتگاه تفریحی، جکوزی ها استخر های آب گرم، هتل ها، مهنسین نصب، نقشه کشان، طراحان، مشاوران، سازندگان استخرهای شنا، خرده فروشان، سونا، جکوزی، مدیران باشگاه های تناسب اندام سطح بالا، متخصصان فیزیوتراپی، سازندگان و صاحبان خانه های شخصی.

Leave a Comment